Her bir parçası çok kıymetlidir çünkü onları yapanların ruhları onlarda yaşar.

Hakkımızda

TULLAA Aralik 2011’de Tülay Arslan ve Beliz Firtina tarafindan kuruldu. Hayatinin her doneminde el isi ve bunun gibi aktiviteleri olan Tülay Arslan, yolunun kesistigi ev hanimlari ile beraber bu hikayeye basladi.

Her bir cantanin ruhu olduguna inaniyoruz. Bizim ekibimizi olusturan 60 i askin bayanin her birinin ruhu cantalarda yasiyor. Urünlerin dogalligi ve 100% el isi uretimi olmasi zaten projemizin ana fikrini acikliyor.

Tullaa bir gun uyanip da karar verilen bir proje olmaktan öte yilların birikiminin dışa vurumu.

Eylul 2012’de New York’da NYIT Reklam ve Pazarlama egitimini tamamladiktan sonra Izmir’e donen

Beliz Firtina’nin da ekibe dahil olmasi ile beraber TULLAA kurumsal oluşuma doğru adimlarini atmaya basladı.

TULLAA urunleri cok iyi bir iscilik, basarili eller ve iyi bir imalat ile birleşmesiyle ortaya cikan sonuc dogal olarak kisiye ozel, naturel,  ruhu olan ve sicak urunlerdir. Kisiye ozel tasarim aslinda bizim isimizin ana temasi. Urunlerimizin her biri farkli ekipler tarafından üretiliyor . Bu da minimal farkliliklar doğuruyor. Bu bizce Tullaa’yi Tullaa yapan bir ozellik.

Bu projeye de en uygun isim hint dilinde “akan su” anlaminda gelen TULLAA oluyor.

TULLAA’nın çıkış noktası olan malzemesi, ortamı ve grubunun doğasında naturellik yatıyor. Tullaa’nin dokusu farkli materyaller ve renkleri harmanlayarak gunluk kullanima uygun cantalar uretmek uzerine. Ürünlerin her birinin el işi, el emeği olması, çantayı alan kişi ile özümlenmesine sebep oluyor bir yerde. Tullaa çantalar birbirinden farkli renk seçenekleri ve her biri kişiye özel üretilmişliği ile; tek düzelikten sıyrılmış, yeniliğe açık, sıcak ve samimi kadınlara alternatif oluyor.

Bugun TULLAA 65 i askin ev hanimi ile beraber sizler icin uretmeye devam ediyor.